HAKKIMIZDA

 

Biz kimiz?

 

Sakaryanın en büyük sağlık ve gıda takviyesi ürünleri satıcısı "Mizanplas Gıda Turizm Ticaret Limited Şirketi" olarak internet üzerinden "Gıda Takviyesi ve Beslenme Ürünleri” pazarında dürüstlük, saygı ve kalitesinden ödün vermeden hizmet veren  vitamindolabi.com, uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleriyle karşılıyor. İnsan odaklı çalışma stratejimiz ile insanlarımızın yaşamlarında mutlu, sağlıklı ve bakımlı olmaları için onlara sağlık ve güzellik danışmanlığı sunuyoruz.

 

VitaminDolabi.com beslenme ve sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmesi, 2.000’e yakın ürün yelpazesiyle Türkiye'de bu sektörde en geniş ürün veritabanına sahip olması, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yaklaşımı ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusundaki becerileri ile kendisine sağlık güzellik sektöründe lider ve kalıcı bir yer edinmiştir.

 

 

vitamindolabi.com'da satın aldığınız bütün ürünler, kendi tedarikçi ve distribütörlerinden temin edilen orijinal ürünlerdir.

Sitemizde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç satışı yapılmamaktadır. Dünyada ve Türkiye'de kalitesini ispatlamış, Tarım Bakanlığı tarafından onaylı bitkisel ürünler satılmaktadır.

 

 

Misyonumuz

 

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

 

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

 

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

 

Yeni hedefimiz internetin bir numaralı sağlık-güzellik ürünleri sağlayıcısı olmak.

 

 

 

Vizyonumuz

 

 

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti

 

 

Vazgeçilmez Değerlerimiz

 

 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Sizin kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir.

Sitemizde reçeteli veya reçetesiz ilaç alışverişi yapılmamaktadır.

 

Sitemizde bulunan tüm ürünler Tarım ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir. Toplum sağlığına uygun olmayan ürünler sitemizde satılamaz. Satılan tüm ürünler uzmanlar tarafından onaylanarak uygun görüldüğü takdirde site içeriğine dahil edilmektedir.

 

 

Kurumsal Bilgiler

 

 

Mizanplas Gıda Turizm Ticaret Limited Şirketi
Semerciler Mahallesi Atatük Bulvarı No:28 K:1 Adapazarı / Sakarya
Ali Fuat Cebesoy Vergi Dairesi. No: 7340749431

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR