Ödeme

 

Sitemizden yaptığınız alışverişlerin ödemesini aşağıdaki şekillerde yapabilirsiniz.

Siparişinizin bir an önce işleme alınması ve tarafınıza gönderilmesi için siparişinizin kredi kartı seçeneği ile ödenmiş olması önemlidir. Havale /EFT yöntemiyle yapmış olduğunuz sipariş, EFT geçiş süresinden veya banka hesaplarının kontrol süresinden dolayı gecikebilmektedir. 

 

Havale ile sipariş verebileceğiniz banka ve IBAN numarası;

 

BANKA TANIMI IBAN NUMARASI
Garanti Bankası Garanti Bankası

TR36 0006 2000 3330 0006 2909 92


 

Geri Ödeme

Havale / EFT ile yapılan siparişlerin geri ödemesi için tarafımıza hesap numaranızı göndermelisiniz. Hesap numarası gönderilmeden gönderen hesaba geri ödeme yapılamaktadır. Dolayısıyla aşağıdaki formatta hesap bilgilerinizi [email protected] adresine gönderiniz;

 

Hesap Sahibi
Banka adı - Şube 
IBAN numarası

 

Kredi kartı ile yapılan siparişlerin geri ödemesi ilgili kartınıza 1-3 iş günü içinde yapılabilmektedir. Bu iadenin kartınıza yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3-10 gün sürebilmektedir. Bu süreçte firmamızın herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızın müşteri hizmetleri servisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Taksitli olarak verilen kredi kartı siparişlerinin iadesi aylık ödeme tutarınız kadar (aylık ödeme tutarı x taksit sayısı şeklinde) taksit taksit olacaktır. Bu tutar hesap ekstrenizde artı (+) bakiye şeklinde görünecektir.

 

Önemli Not: İadeniz onaylandıktan sonra tarafınıza iade edilecek tutar, fatura üzerindeki ürün/ürünlerin bedelidir. Kargo, kullanılan bir hizmet olduğundan bedeli iade konusu oluşturmamaktadır.

 

  • Kredi kartı ile tek çekim
  • ATM / Debit banka kartı ile
  • Havale / EFT ile banka üzerinden
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR