Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimiz anlaşmalı distribütör veya üreticilerden tedarik edilmektedir ve adınıza faturalı olarak gönderilir. Faturada ürünün adı, barkodu, adeti, kdv bilgileri gibi detaylar yer alır. Faturada ürün adının detaylı olarak yer alması ticaret kanununa göre ürünün orijinal olduğunun garanti edilmesi anlamına gelir.

 

Ürünlerin gönderimi Sakarya'dan yapılmaktadır. İstanbul ve çevre illere çoğunlukla ertesi gün teslim edilir. Ege ve Akdeniz bölgesine 2 iş günü sürebilir. Anadolu illerine ise 3 iş günü sürebilmektedir. Bu süreler kargo firmalarının yoğunluğuna, alıcı şubelerinin duruma göre daha kısa ya da daha uzun sürebilmektedir.

Vitamin Dolabı olarak müşterilerin bulunduğu bölgede hangi kargo iyi çalışıyorsa o kargonun seçilmesi ve teslimatta sorun yaşanmaması için 5 ayrı kargo ile anlaşmamız vardır. Her kargo firmasını ücreti farklıdır. Kargo firmaları ve fiyatlarını ödeme adımında görebilirsiniz.

Sitemizdeki tüm ürünleri kapıda nakit ödeme olarak sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme siparişleri PTT kargo ile gönderilir ve kapıda ödeme bedeli olarak +10 TL ücret alınır. Bu ücret kargo firmasının kapıda ödeme işlemi için almış olduğu bir bedeldir ve müşteri tarafından toplam ödemenin içine dahil olarak ödenir.

S

 

itemizdeki ürünler ilaç değil gıda takviyesi kategorisindedir. Bu yüzden Sağlık Bakanlığı değil Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanırlar.

AÇIKLAMA 2