Siparişiniz bizim için önemlidir!

 

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün, gün içinde belli aralıklarla kontrol edilmektedir. Saat 15:00'den sonra verilen siparişler günün yoğunluğuna göre ertesi gün işleme alınabilir.

 

Online olarak tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir.

 

Siparişinizde yer alan ürün stoklarımızda mevcut ise ilk gelen sipariş ilk çıkar kuralına göre hemen adınıza rezerve edilir, faturanız düzenlenir, ürün paketlenir ve kargoya verilir. Siparişinizde birden fazla ürün olması durumunda ise stoklarımızda mevcut olanlar tarafınıza rezerve edilir, bu durumda olan ürünlerinizin karşısında "gönderime hazır" yazısını görürsünüz, stoklarımızda o anda olmayan ürünler için hemen tedarik süreci başlar, bu durumda olan ürünlerinizin karşısında "tedarik ediliyor" yazısını görürsünüz.

 

Siparişlerinizin tedarik süreci ürünlerin çeşitliliğine ve adedine göre farklılık gösterebildiği gibi ortalama 1~3 iş günüdür. Bazı ürünlerde bu süre ürünün özelliğine ve tedarikçisine göre farklılık gösterebilir, ilgili ürün bilgilerinde bu süre yer alır. Bu süreç içinde tedarik edilen ürünler kargo süresi de dahil edilirse 5~7 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır.

 

Normal şartlar altında, Marmara Bölgesi içi teslimatlarınız kargoya verildikten sonra 24 saat içinde, bu bölge dışı teslimatlarınız ise kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçe'ye kendi sistemi içerisinde taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte genelde 2-3 gün içinde teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir.

 

Siparişi numaranız aynı zamanda kargo takip numaranızdır. Kargoya verilen siparişinize ait Kargo Takip Linki eposta adresinize otomatik olarak gönderilmektedir.

 

 

Vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu görmek ve takip etmek için sisteme giriş yaptıktan sonra Sipariş Takip linkini kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR